• ВЕЛИКОДНІЙ БУМ! (3/04/19)

    Запускаємо Великодню акцію "ВЕЛИКОДНІЙ БУМ!"На доставку посилок вагою до 5 кг діятимуть знижки -5%, на посилки вагою від 5 + кг діятимуть знижки -10%!Посилки підсумовуються. Наприклад, з однієї країни буде відправка двох ваших посилок вагою по 3 кг (6 в сумі), буде діяти знижка -10% на кожну посилку. Не прогав свій ВЕЛИКОДНІЙ БУМ 😉   Акція діє з 8/04 - 4/05/19
 • ДОСТАВКА ПОСИЛОК З НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНУ (1/03/19)

    Дорогі клієнти, раді повідомити, що тривала підготовка і тестування складу в Німеччині підійшли до кінця. І сьогодні у EUROPOSTUA офіційно запускається повноцінна доставка посилок з Німеччини в Україну.   Адреса складу в особистому кабінеті.Склад приймає покупки ПН-ПТ 8:00-16:00При оформленні замовлення в магазині по можливості вказуйте день і час для доставки в такому діапазоні.   Тарифи:1 кг = €1.80 євро (€1.00 євро = 30.50 грн) в Київ і Київську область1 кг = €1.90 євро (€1.00 євро = 30.50 грн) в інші області УкраїниМінімальна вартість доставки дорівнює вартості 2,5 кгУпаковка для посилки вагою до 5 кг = €0.50 євроУпаковка для посилки вагою 5 кг і більше = БЕЗКОШТОВНО   Будьте уважні, деякі магазини при оформленні покупки адресу нашого складу (вулицю і індекс) автоматично виправляють. Після створення ордера переконайтеся, що магазином адресою доставки був прийнятий правильну адресу. В іншому випадку відразу зверніться в підтримку магазину. Також звертаємо вашу увагу, заповнювати графу Ім'я та графу Прізвище необхідно так:Ім'я: AS Log Savenkov.Прізвище: ваше ім'я та прізвище. Доставка з Німеччини в Україну тепер реальна!   *Реєстрація трек-номерів німецьких покупок робиться там же, де і реєструються англійські трек-номери (Особистий кабінет > Додати покупку).  *Магазини Німеччини можуть відправити на наш склад неоплачений вами товар. Однак ми настійно рекомендуємо не замовляти на склад товар, який ви ще не сплатили. Неоплачений товар на склад не приймається.  
 • АКЦIЯ ДО 8 БЕРЕЗНЯ (23/02/19)

    Дорогі клієнти, в честь свята 8 Березня ми приготували для вас акцію -10% на доставку. Акція поширюється не тільки на представниць прекрасної статі    Умова: акція -10% діє на всі відправлення в період з 25-9 березня.*Акції не підсумовуються.EUROPOSTUA - Доставка з Англії і Європи
 • ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ 2018 (2/11/18)

    Ось-ось на підході довгоочікуване свято кожного шопоголіка – чорною п’ятницею! У 2018 року це свято випадає на 23 листопада. У цей день по всьому світу магазини своїм клієнтам даруватимуть різноманітні знижки. EUROPOSTUA на Чорну П’ятницю також хоче порадувати своїх клієнтів знижками на доставку в період 23-30 листопада. Умови дуже прості: якщо ваша посилка 10+ кг – для вас знижка на доставку -20%! Якщо ваша посилка 50+ кг – для вас знижка на доставку -50%!
 • АКЦIЯ -50% (12/04/18)

    АКЦІЯ! Кожному клієнту неймовірна знижка -50% на першу доставку *на перші 15 кг! Встигни першим випробувати всі переваги доставки EUROPOSTUA.  EUROPOSTUA здійснює доставку товарів з інтернет-магазинів Англії в Україну. Відтепер покупки в улюблених англійських інтернет-магазинах стали реальними. Ви просто вибираєте товари - а ми їх доставляємо вам в руки.  Ми співпрацюємо з усіма магазинами Англії. З найпопулярнішими ви можете ознайомитися тут.