Доставка з Польщі в Україну EUROPOSTUA

Серед українців дуже поширений міф, що користуватися якісними європейськими товарами дорого. Насправді ж це зовсім неправда, особливо якщо ми говоримо про польські товари. Доставка з Польщі в Україну з компанією EUROPOSTUA настільки вигідна, що ви не лише не переплачуєте, а ще й економите.

Чому вигідно замовляти товари з Польщі

Висока якість: Польща входить до країн ЄС, дотримуючись усіх необхідних вимог. Однією з основних є перехід на міжнародну систему стандартизації товарів – ISO. Ця система стандартів існує вже близько 70 років, гарантуючи безпечність продукції для споживачів.

Вигода для гаманця: Польща одна із семи сусідів України. Доставка звідси коштує значно дешевше, аніж з інших країн Європи.

Великий вибір: у цій країні цілком реально знайти ті ж самі бренди, що й в Німеччині чи Великобританії. Також в самій Польщі є багато виробників якісної та безпечної продукції.

Надійність: у Польщі розміщений наш центральний склад, на якому впроваджена чітка система контролю за товарами. Ми гарантуємо, що доставимо вам товар у тому вигляді, в якому його надіслав магазин.

Що найчастіше замовляють у Польщі

  1. Продукти харчування

Різноманітні солодощі, консерви, макаронні вироби, каву: українці полюбляють польські смаколики. Тим паче, що з врахуванням доставки вартість продукції буде не набагато вищою, ніж в українських магазинах.

  1. Одяг та взуття

У Польщі розміщено багато філіалів відомих виробників одягу та взуття. Причому вартість продукції майже така сама, як і в інших країнах Європи.

  1. Автозапчастини та електроніка

Не секрет, що багато українців купують собі автівки саме в Польщі. Отже, логічно, що й автозапчастини до них водії замовляють саме в цій країні.

Звичайно доставка з Польщі в Україну не обмежується трьома групами товару. З цієї країни вигідно замовляти будь-яку продукцією, якою ми користуємося у повсякденному житті.

Графік роботи складу

ПН-ПТ 9:00-20:00
Адреса складу в особистому кабінеті.

Тарифи:

1 кг = £1.00 фунтів стерлінгів (£1.00 = 33 грн) по всій Україні!
Мінімальна вартість доставки дорівнює вартості 5 кг
Упаковка для посилки = БЕЗКОШТОВНО

Доставка з Польщі в Україну не дарма користується величезною популярністю. Адже, ця послуга дозволяє не лише користуватися якісними європейськими товарами, а й економити власні кошти.

Також EUROPOSTUA доставляє товари в Україну з Англії та Німеччини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *