Особистий кабінет

1. Де знайти номер кабінету? – Ваш унiкальний номер можна побачити в особистому кабінеті на вкладці “Головна”. Приклад тут

2. Що таке #EPU? – EPU (скорочено від EuroPostUa) означає ваш ID клієнта, наприклад #EPU1

3. Де знайти адреси складів? – Ви можете знайти в особистому кабінеті на вкладці “Головна”. Приклад тут

4. Де змінити адресу? – На головній вкладці в особистому кабінеті в полі “Ваша інформація” потрібно натиснути “Оновити” і внести зміни. Приклад тут

5. Хочете отримувати на відділенні Нової Пошти? – Щоб отримувати на відділенні, необхідно змінити адресу доставки на наступний де: Вулиця – “НОВА ПОШТА”, а будинок/квартира – “ВІДДІЛЕННЯ …” і вкажіть номер вашого відділення. Приклад тут

Трек-номера

1. Як додати трек-номер в кабінет? – Трек-номера додаються через вкладку “Трек-номера” в особистому кабінеті, де ви повинні вказати трек-номер, його вартість і опис (за бажанням). Приклад тут

2. Магазин не дав трек-номер, а тільки номер замовлення (order number), потрібно його вносити в меню “Трек-номера”? – НІ, номер замовлення вносити не потрібно, тільки трек-номер. Якщо магазин вам трек-номер не вислав, в такому випадку нічого додавати не потрібно. Наш оператор прийме трек і додасть у ваш кабінет самостійно.

3. “Примітка для оператора-пакувальника”, що це? – Якщо у вас є побажання, прохання і так далі для вашого треку, то ви можете залишити в цьому полi примітку для оператора, який буде упаковувати і формувати ваш трек-номер. Побажання “доброго дня” для оператора також вітаються 🙂 Прохання, особисті нотатки в цьому полі не писати.

4. “Вартість вмісту”  при додаванні треку. Якщо ви додаєте трек-номер, то обов’язково потрібно зазначати вартість в євро, щоб наш оператор розумів потрібно ділити цей трек чи ні. Буває, що трек додає наш оператор, то в такому випадку вартість за замовчуванням стоїть 0. Для правильного поділу/об’єднання просимо вас вказувати вартість і для таких треків.
Важливо! У разі, якщо вартість не вказана, то оператор виставляє середню вартість.

5. “Додаткові послуги” – Якщо ви не впевнені у розмірі, кольорі і тд треку, який вам відправив магазин, то можете використовувати ці сервіси за бажанням. Детальніше про сервіси нижче.

Мої посилки

В меню «Мої посилки» відображаються вже сформовані треки, яким присвоєно номер посилки. Зазвичай, номер виглядає приблизно так: CV123456789GB

Додаткові сервіси

1. “Перевірка треку на працездатність”. Якщо ви очікуєте, наприклад, телефон, і хочете переконатися, що він вмикається і функціонує, то наш оператор може перевірити його працездатність. Якщо телефон упакований в заводську плівку, то така перевірка обговорюється заздалегідь за згодою клієнта на розпаковування (розпакований з плівки товар може не підлягати поверненню). Вам відправлять лист з результатами перевірки.

2. “Додаткова упаковка товару”. Якщо ви очікуєте крихкий вантаж і хочете упакувати додатково, то наші оператори з радістю вам в цьому допоможуть. Просто виберіть цей сервіс.

3. “Перевірка на відповідність”. Коли ви хочете перевірити чи відправив магазин вірний розмір, колір і кількість, яку ви очікуєте, то цей сервіс вам в цьому допоможе. Вам відправлять лист з результатами перевірки.

4. “Фото товару” Якщо ви хочете отримати фотографію конкретної речі в трек-номері, то скористайтеся цим сервісом. Вам відправлять лист з результатами перевірки.

5. “Перевірка на цілісність”. Якщо вас цікавить питання чи доїхала посилка з магазину в цілості, то цей сервіс вам допоможе в цьому переконатися і не отримати вже в Україні пошкоджений товар.

Важливо! Вибираючи один із сервісів, обов’язково додайте до треку “Примітку” що саме потрібно перевірити (колір, розмір, просто наявність і тп). Якщо перевірка пройшла успішно і приїхав товар, який ви очікували, то ваш трек автоматично буде надіслано далі на формування. Якщо трек-номер не відповідає заявленим вами характеристикам, то в даному випадку такий трек буде відкладений до вашої згоди на відправку або повернення. Всі перевірки відбуваються на сортувальному центрі в Польщі!

Статуси трек-номерів

1. “Доставляється на склад”. Це найперший статус. Він з’являється тоді, коли ви додаєте трек-номер в кабінет. Означає, що трек був внесений в нашу базу, але ще не отриман на нашому складi.

2. “На складі”. Означає, що ваш трек-номер був прийнятий нашим оператором на склад і в даний момент знаходиться там. (Додавання трек-номера на склад відбувається протягом 12 год з моменту фактичного прибуття до нас)

3. “Доставка в сортувальний центр”. Означає, що ваш трек-номер був відправлений з первинного складу та їде до нас на сортувальний центр в Польщі (там відбувається формування, зважування і тп)

4. “У сортувальному центрі”. Означає, що ваш трек успішно прибув до нас на сорт. центр в Польщі

5. “У посилці”. Означає, що вашому трек-номеру присвоєно номер посилки. Формування трек-номера закінчено. У вас в кабінеті повинен бути виставлений рахунок за доставку

6. “Відкладено”. Цей статус означає, що ваш трек-номер заборонений до формування і відправки. Дану опцію ви можете використовувати, щоб трек-номера, які вже є на сорт. центрі дочекалися ще інших треків, які в дорозі, або які ви плануєте отримати. 
Важливо! Щоб ваші відкладені трек-номери поїхали одночасно необхідно знімати зі статусу “Утримувати” тоді, коли всі потрібні вам трек-номери вже прибули на сортувальний центр.

7. “Повернення в магазин”. Означає, що було ініційовано повернення відправнику (зазвичай в магазин). Згідно з термінами і тарифами, вказаними на сайтi ваш трек-номер буде повернуто відправнику.

Повернення

Якщо ви отримали не той товар, виявилося, що розмір, колір не той чи просто ви вирішили повернути товар, то EUROPOSTUA вам допоможе повернути відправнику.

У нас на сайті вказані тарифи і терміни повернення. Якщо повернення здійснюється з вини магазину, то просіть його компенсувати витрати, які у вас можуть виникнути в процесі повернення. Наша компанія є посередником між вами і магазином, тому є тарифи на цю послугу. Всі фінансові питання необхідно вирішувати з відправником.

Популярні питання.

– Питання: У мене посилка вагою 1кг, а рахунок виставлений як 2.5 кг?
– Відповідь: Мінімальна вага до відправлення з Англії 2.5 кг, Німеччини 3кг, Польщі 5 кг. Це означає, що, якщо ваша посилка буде меншою вагою, то система автоматично встановить мінімальну вагу в залежності від країни.
Важливо! При розділеннi посилки на декілька (при переліміті) на кожну посилку також встановлюється мінімальна вага.

– Питання: Чи будуть мої треки автоматично розділені якщо вартість перевищує 100 євро?
– Відповідь: Так, якщо вартість треку вказана, то наш оператор розділить на декілька посилок автоматично в залежності від суми переліміту.

– Питання: Як мені об’єднати мої треки в одну посилку? Куди писати?
– Відповідь: Об’єднання ваших трек-номерів відбувається автоматично на сортувальному центрі за умови, що загальна сума вмісту не буде перевищувати 100 євро.
Важливо!  Для правильного поділу або об’єднання посилок обов’язково вказуйте вартість вмісту в кожному трек-номері, щоб наш оператор міг вірно упакувати. Якщо вартість вмісту в трек-номері не вказана, то оператор упаковує за середньою (приблизною) вартістю. За невірний поділ або об’єднання трек-номерів (вартість яких клієнт не вказав) компанія відповідальності не несе.

– Питання: Чи можна консолідувати (об’єднувати) посилки з різних країн?
– Відповідь: Ні, не можна. Всі країни формуються окремо.

– Питання: На сайті поштової служби пише, що трек-номер вже доставлений, але на складі у вас його не прийняли. Де він?
– Відповідь: Трек-номери додаються в базу і в Ваш кабінет протягом 12 годин з моменту його фізичного отримання на склад. Якщо пройшло більше декількох днів, то необхідно на сайті перевізника подивитися точну адресу і ім’я одержувача. Часто доставляють до сусідів (особливо якщо помилилися в адресі, або доставляли у неробочий час).
Важливо! До моменту надходження трек-номера на наш склад компанія EUROPOSTUA відповідальність за нього не несе! Пошуком треку, який до нас не надійшов компанія не займається, однак, по мiрi можливості, будемо всіляко сприяти.

– Питання: Посилка “зависла” на митниці, кілька днів не видно руху.
– Відповідь: Після оформлення всіх документів ваша посилка починає “світитися” на сайті Meest Express, де ви можете відстежувати посилки. Статус на сайті може оновлюватися не відразу. Також, з усіх питань про нарахування ПДВ та МИТО необхідно звертатися до відповідного органу
Важливо! Відповідальність за час перевірки, вартість нарахувань, швидкості проходження митниці в цілому наша компанія не несе. Все відбувається в порядку черги, а також за законом, передбаченим нашою державою.

– Питання: Мої треки сформували неправильно (упакували з перелімітом, або навпаки, розділили те, що не перевищувало ліміт)
– Відповідь: При додаванні трек-номера в кабінет є обов’язкове поле, яке потрібно заповнити: “вартість вмісту”. При формуванні оператор-пакувальник орієнтується на цю суму, яка допомагає зрозуміти чи варто розділяти. Якщо, до прибуття на сорт. центр вартість не вказана, то при формуванні оператор буде упаковувати за середньою ціною.
Важливо! У разі, якщо від клієнта ніякої інформації про вартість не отримано, то оператор виставляє приблизну вартість посилки, де можливий переліміт або навпаки. Відповідальність за надання інформації про вартість товару завчасно несе тільки клієнт. Якщо трек-номер був доданий нашим оператором, то клієнтові необхідно внести дані, що вказують вартість конкретного трек-номера (можливість редагувати трек-номер є тільки ДО прибуття на сорт. центр)

– Питання: Коли приходить рахунок за доставку?
– Відповідь: Рахунок за доставку в Україну виставляється після формування трек-номеру в посилку (а саме в Польщі).

– Питання: Чи будуть “відкладені” трек-номери залишатися на первинному складі або поїдуть на сорт. центр?
– Відповідь: Абсолютно всі трек-номери виїжджають з первинного складу в день відправки (графік вказаний на сайті). Відкладеними все залишається на сортувальному центрі.

– Питання: Як довго мої треки можуть зберігатися на ваших складах?
– Відповідь: Безкоштовно треки можуть зберігатися 30 днів. З 31 дня зберігання платне (£0.30/день). Трек-номера, які лежать більше 3 місяців підлягають утилізації без можливості претензій до компанії.

– Питання: Як швидко потрібно оплатити рахунок за доставку?
– Відповідь: Після виставлення рахунку у вас є 3 дні на його оплату. Якщо протягом цього терміну ваш рахунок не буде оплачений, то ми будемо змушені призупинити доставку. Після оплати рахунку необхідно особисто проінформувати представників нашої компанії для відновлення доставки.

– Питання: З яких магазинів я можу замовляти на ваш склад?
– Відповідь: Наші склади приймають посилки з усіх магазинів, які здійснюють доставку кур’єром по країні.

– Питання: Доїхали не всі речі, де вони можуть бути?
– Відповідь: Система формування посилок в компанії EUROPOSTUA влаштована так, що ваші трек-номера не відкриваються до самого формування, що практично виключає втрату речей на наших складах. Коробки розкриваються безпосередньо в сорт. центрі при формуванні та складанні декларації, переліку речей, а також зважуванні, тобто ваші посилки розкриваються тільки в одному місці і одразу ж упаковуються назад. У разі зникнення потрібно зв’язатися з нами, щоб знати відправляти інші речі чи ні, а також написати заявку в магазин, що не весь товар прийшов.

– Питання:  Кур’єр не зміг доставити трек на ваш склад, зателефонуйте йому!
– Відповідь: Переконайтеся у кур’єра, що він здійснював доставку в робочий час складу. Також нагадуємо, що до прибуття на наш склад ми відповідальність за посилку не несемо.

– ПитанняЯкщо з декількох компаній-перевізників приїдуть мої посилки в один день на митницю, мені нарахують податок, враховуючи загальну суму всіх посилок, оформлених на мене?
– ВідповідьНі. Враховується тільки загальна сума посилок, які оформлені в одній декларації на вас. У різних перевізників різні декларації і, відповідно, відправки. Враховувати вартість всіх посилок, які є на митниці в різних деклараціях не будуть.

– ПитанняУ мене в кабінеті з’явився незрозумілий і незнайомий мені трек-номер. Я такого не очікую. Звідки він?
– ВідповідьЯкщо трек-номер виглядає приблизно так EPUTN001 – це значить, що на вас прийшло ваше замовлення, оригінальний трек-номер якого був пошкоджений, не розпізнан або відсутній зовсім. Це внутрішні номери нашої компанії, які ми використовуємо, щоб не втратити вищезгадані треки.

Питання будуть доповнюватись...